Üyelik Koşulları

Üyelik koşulları bu sitede yer alan ürün özellikleri dışındaki blog yazılarını içeren bilgiler ve tavsiyeler tamamen bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

· renklilensmarket.com, kozmetik lens olarak bilinen renkli lenslerin online satışı üzerine kurulmuş bir e-ticaret platformudur. Ürünlerimizin tümü sağlık bakanlığından onaylı ve yasal prosedürlere uygundur.

· Bu sitede yer alan bilgilerin doğru veya yanlış anlaşılmasından kaynaklanacak iyi veya kötü sonuçlar tamamen ziyaretçinin sorumluluğudur, renklilensmarket.com hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez.

· Sitemizde yer alan bütün marka, isim, logo, resim v.b. haklar marka tescilli Renkli Lens Market’e aittir.

· Ürün Garantisi; Satışını yaptığımız tüm ürünler, üretim ve benzeri hatalara karşı üretici firma garantisi altındadır.

· İade Şartları; 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun da belirtildiği gibi satın alınan ürünler kutusu açılmamış ve deforme olmamış ise satıştan itibaren 15 gün içerisinde iade alınır ve bedeli ödenir.

· Sipariş İptali; Ödeme onayı alınmış ve kargoya teslim edilmemiş siparişlerinizin iptal talebini telefon veya e-mail’le müşteri hizmetlerimize iletmeniz yeterlidir. Siparişiniz ve ödemeniz en kısa sürede iptal edilerek, yapılan ödeme kredi kartınıza/banka hesabınıza iade edilecektir.

· renklilensmarket.com, ziyaretçilerin kendi kimlik bilgileri de dâhil olmak üzere, tüm bilgi akışında gizlilik ilkesine saygı gösterir. Site sahipleri, bu siteyi oluşturdukları ve yayınladıkları ülkede uygulanan kişisel verilerin korunması, üretici ve tüketici hakları gibi bilgilerinin ilgili mevzuatın gereklerini fazlasıyla uygulamayı ve saygı göstermeyi taahhüt eder.

· renklilensmarket.com, satışını yaptığı ürünlerin fiyatlarını haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

· renklilensmarket.com’den alış-veriş yapan herkes bu anlaşmayı okumuş ve kabul etmiş sayılır.