TTO Lens Solüsyonu

TTO lens solüsyonu göz kuruluğu yapmayan dünyanın ilk tescilli ürünüdür. Tıbbi cihaz sınıfında reçete edilebilen tek lens solüsyonudur. Eğer kullandığınız diğer lens solüsyonu markaları lensiniz ile uyumlu değil ya da göz kuruluğu, lensinizde batma yapıyorsa aradığınız ürün TTO lens solüsyonu.

TTO Lens Solüsyonu; silikon hidrojel dahil olmak üzere tüm yumuşak kontakt lensler ile kullanım içindir. Lens bakım sistemi, her tip yumuşak (hidrofilik) kontakt lens (silikon hidrojeller dahil) lensin, göz doktorunuz tarafından tavsiye edilen şekilde temizlenmesi, dezenfeksiyonu, kayganlaştırması, nötralizasyonu, proteinden arındırılması ve muhafazasında endikedir.

TTO Lens Solüsyonu Kullanım Şekli

  1. Temizleme: Lenslerinize dokunmadan önce ellerinizi iyice yıkayın, durulayın ve kurulayın. Her bir lensi avucunuzun içine koyun ve üzerine birkaç damla damlatın. Lensin her iki tarafını işaret parmağınızla 15-20 saniye boyunca hafifçe ovun.
  2. Durulama: Temizleme işleminden sonra, lenslerinizi çok amaçlı solüsyonla durulayınız.
  3. Dezenfekte etme: Kontakt lens kabınızın kapağını çıkarın ve sol lensinizi kutunuzun sol bölmesine, sağ lensinizi ise sağ bölmesine koyun; kabı çok amaçlı solüsyon ile neredeyse ağzına kadar doldurun ve kapağı sıkıca kapatın. Lenslerinizi en az 4 saat solüsyonun içinde kalmasını sağlayınız. Uzun süre muhafaza edilen lenslerin (yedi gün veya daha fazla süreyle) tekrar dezenfekte edilmesi önerilmektedir.

Gösterilen sonuç sayısı: 2